O mnie

Who dares, wins

Bio

Cześć!

Mam na imię Piotrek i jestem fotografem i filmowcem z Warszawy. Fotografia i film to moja pasja która pozwala mi we współpracy z klientami tworzyć ich wymarzone zdjęcia.

Najlepiej czuje się w fotografii mody (lookbook, edytoriale, zdjęcia reklamowe), fotografii beauty, fotografii biznesowej i wizerunkowej oraz portretach i sesjach kobiecych.

Konsekwentnie buduję swoje portfolio i ciągle podnoszę swoje umiejętności. Nie znoszę nudy i każdą sesję traktuję jako pole do ciągłego rozwoju mojego warsztatu i szukania nowych rozwiązań (wspominałem już, że nie lubię nudy?)

Dzięki wieloletniemu zawodowemu doświadczeniu korporacyjnemu – jestem w stanie zagwarantować pełną elastyczność oraz współpracę na najwyższym poziomie (w końcu określenia “młody dynamiczny zespół” i “lider branży” nie wzięły się znikąd! sic.)

Komunikacja to podstawa i możesz być pewny, że wypytam Cię dokładnie o wszystko zanim zaproponuję rozwiązanie – zależy mi przedewszystkim na tym, żeby dokładnie zrozumieć Twoje potrzeby i wartości Twojej marki – w końcu dzięki sesji chcesz zbudować spójną wizualną reklamę dla Twojej firmy.

Współpracuję z profesjonalnymi wizażystami i wizażystkami, fryzjerami, stylistkami oraz projektantami – wspólnie będziemy w stanie zorganizować sesję spełniającą Twoje wymagania!

Chcesz ze mną współpracować? Wyślij mi wiadomość!

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec