Fotografia Wizerunkowa

Portret biznesowy

Do tego, że warto mieć profesjonalne i aktualne zdjęcia do CV / na LinkedIna / na stronie chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Masa wydarzeń, spotkań czy konferencji jest organizowana wyłącznie online, sprzedaż online zdobywa coraz większe udziały w rynku - dlatego tym bardziej ważne jest dbanie o swój wizerunek / stronę lub sklep w sieci.

Biurowo czy studyjnie?

W zależności od charakteru Twojej pracy lub pomysłu na Twój wizerunek - możemy zorganizować sesję w Twoim biurze lub w studiu. Zdjęcia studyjne idealnie sprawdzają się na stronę www - jesteśmy w stanie dostosować się do korporacyjnych wymagań odnośnie wizerunku Twoich pracowników. Jeśli chcesz wykonać profesjonalne zdjęcia dla swoich managerów lub pracowników - razem z profesjonalną wizażystką zadbamy o Wasz komfort podczas takiej sesji.

Sesje wizerunkowe

Prowadzisz aktywnie profesjonalne konto w social mediach? Masz bloga na LinkedInie? Profesjonalna sesja wizerunkowa zapewni Ci kontent do postów - połączenie merytorycznej treści i dobrego zdjęcia sprawi, że zasięgi Twoich postów będą lepsze.

Portfolio

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec