Fotografia Kobieca

Fotografia kobieca

Sesja kobieca to wspaniały pomysł na prezent dla samej siebie lub dla kogoś bliskiego Twojemu sercu. Sesja pełna wrażliwości i delikatności? A może sesja z pazurem tylko dla Ciebie / Twojego partnera lub partnerki? Nie martw się! Wspólnie z profesjonalną makijażystką zadbamy o Ciebie, sprawimy, że będziesz wyglądać pięknie oraz zadbamy o swobodną atmosferę na sesji która pomoże Ci się pozbyć strachu przed obiektywem.

Sesje lifestyle

Fotografie lifestylowe to świetny sposób na przełamanie niepewności lub strachu przed obiektywem. Może masz swój ulubiony park lub kawiarnię w której czujesz się jak u siebie? Może jesteś domatorką i najlepiej czujesz się w swoim własnym domu? Dzięki sesji lifestylowej możesz zrobić sobie pamiątkę i zatrzymać czas na zdjęciach w miejscu które jest dla Ciebie najważniejsze!

Fotografia sensualna

Jeśli chcesz się poczuć zmysłowo i kobieco to sesja sensualna jest dla Ciebie! Zdjęcia pełne intymności i atrakcyjności które wydobywają piękno Twojej sylwetki i urody to najlepszy prezent jaki możesz zrobić sama sobie. Piękne zdjęcia w połączeniu z indywidualnie dobranym makijażem sprawią, że poczujesz się najpiękniejszą wersją siebie!

Nie czekaj! Zapisz się na sesję już dziś!

Portfolio

d

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis ultricies nec